DORADZTWO PRAWNE

Profesjonalne usługi doradztwa prawnego od fazy rejestrowania działalności, przez bieżące jej prowadzenie, po wyjście z biznesu – dla maksymalizacji twojego zysku i bezpieczeństwa.

NASZE KOMPETENCJE, TO TWÓJ SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO

wsparcie prawne w układaniu stosunków gospodarczych

minimalizacja ryzyka gospodarczego

spokojny sen

Od początku tworzenia biznesu warto sięgać po porady profesjonalistów przede wszystkim w dziedzinie prawa. Wesprzeć się ich wiedzą i doświadczeniem, począwszy od wyboru optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej, przez konstrukcję umów z partnerami biznesowymi czy pracownikami, po zabezpieczenie własności przemysłowej i intelektualnej firmy oraz ochronę danych osobowych klientów i kontrahentów. Inwestycja w fachową obsługę prawną zwraca się zaskakująco szybko, dzięki trwałemu dążeniu Twoich doradców do minimalizacji Twojego ryzyka i optymalizacji bieżącej działalności operacyjnej.

Dział prawny Banach Outsourcing, dzięki współpracy w ramach interdyscyplinarnych zespołów, składających się z prawników, doradców gospodarczych oraz księgowych i kadrowych, jest gotów wesprzeć Państwa biznes zarówno na jego wstępnym etapie, jak i w późniejszych fazach. W całym cyklu życia i funkcjonowania Państwa firmy, aż po decyzję o wycofaniu się lub likwidacji biznesu.

Dowiedz się jak możemy Cię wesprzeć. Zadzwoń do nas i poproś o konsultację!

WARTO NAM ZAUFAĆ

  • pracujemy w interdyscyplinarnych zespołach – to gwarantuje holistyczne, przekrojowe rozwiązanie nawet najbardziej złożonych zagadnień prawno-gospodarczych
  • umiemy słuchać i rozumiemy biznes – nasze rozwiązania są trafne i skuteczne
  • cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy – dla nas każdy klient jest ważny
  • gwarantujemy pełną poufność i bezpieczeństwo przekazywanych informacji
  • jesteśmy elastyczni – umiemy dopasować naszą ofertę do Twoich potrzeb i możliwości
  • zapewniamy przejrzyste i dogodne formy płatności – stawki godzinowe lub ryczałt,
    ustalane przed realizacją zlecenia