ROZWÓJ KADR

Profesjonalne szkolenia, coaching oraz zarządzanie talentami, dla rozwoju kapitału intelektualnego twoich kadr, a tym samym – dla wzrostu wartości i pozycji konkurencyjnej twojej organizacji.

KORZYŚCI Z PODNOSZENIA KWALIFIKACJI I KOMPETENCJI PRACOWNIKÓW
SKALA OD 1 DO 10

7,66 pkt.

wzrost zawodowych umiejętności pracowników

7,48 pkt.

wzrost efektywności pracowników

6,99 pkt.

wzrost motywacji pracowników

6,47 pkt.

wzrost lojalności pracowników

6,5 pkt.

wzrost umiejętności interpersonalnych kadr

Dane PARP na podstawie badania konsorcjum PSDB i spółki Quality Watch, pt. „Wykształcenie pracowników a pozycja konkurencyjna przedsiębiorstw”. Próba: N = 600 pracowników kadry zarządzającej oraz N = 1200 pracowników firm sektora MSP, wzbogacone trzydziestoma pogłębionymi wywiadami z reprezentantami menedżerów.

Kapitał ludzki organizacji, na który składają się: wiedza, umiejętności, zdolności oraz motywacja pracowników danej firmy, mają niezaprzeczalną wartość – także księgową, jako część kapitału intelektualnego, a zatem i rynkowej wartości przedsiębiorstwa. To aktywa niematerialne, które niejednokrotnie decydują o przewadze konkurencyjnej firmy. Najlepsi pracownicy są przecież źródłem innowacji, a więc i przyszłych dochodów organizacji. Nakłady na ich rozwój, to nie zbędny koszt, a strategicznie ważna inwestycja.

Eksperci Banach Outsourcing – wybitni praktycy i zarazem miłośnicy HR, za osobisty cel stawiają sobie skuteczne wspieranie organizacji w uzyskaniu przez nie pełni sukcesu oraz maksymalnej efektywności ich zespołów, poprzez profesjonalnie zaprojektowane i wdrożone programy rozwoju kadr, ściśle powiązane z potrzebnymi danej firmy, kompetencjami oraz ocenami pracowników.

Podczas współpracy z klientami, eksperci Banach Outsourcing w pierwszej kolejności koncentrują się na wsparciu danej organizacji w trafnym zidentyfikowaniu krytycznych kompetencji, które powinny zostać rozwinięte. Następnie definiują kierunki i sposoby rozwoju poszczególnych pracowników, poprzez tworzenie dedykowanego:

 • systemu zarządzania karierą,
 • planu sukcesji,
 • systemu rotacji na stanowiskach,
 • indywidualnych ścieżek kariery.

Dowiedz się, jak Tobie możemy pomóc. Zadzwoń do nas i poproś o bezpłatną symulację!

 • POZNAJ NASZE ROZWIĄZANIA MNOŻĄCE TWOJE ZYSKI

  szkolenia

  coaching

  zarządzanie talentami

  Zapraszamy do współpracy! Skontaktuj się z nami

 • DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ

  Outsourcing w zakresie rozwoju kadr, świadczony przez specjalistów Banach Outsourcing, to gwarancja najwyższego na rynku profesjonalizmu i jakości, zapewnianych przez:

  • utalentowany zespół ekspertów, w tym pracowników uczelni wyższych, z wieloletnim szkoleniowym doświadczeniem,
  • efektywne i skuteczne procesy, zbudowane dzięki latom praktyki i obsłudze licznych projektów dla organizacji każdej wielkości i branży,
  • innowacyjne i przyjazne rozwiązania technologiczne, ułatwiające bieżącą pracę.

  Sprawdź nas! Umów się na spotkanie