TOMASZ KOPCZYŃSKI

tomasz_kopczynskiTomasz Kopczyński,

dr nauk ekonomicznych

Ekspert w zakresie zarządzania, w tym w szczególności w obszarze polityki personalnej, zarządzania projektami, zarządzania zmianami. Od kilkunastu lat kieruje oraz uczestniczy w projektach doradczych w całej Polsce oraz prowadzi dziesiątki szkoleń. Przez kilka lat związany był z międzynarodową firmą konsultingową IDS-Scheer, gdzie kierował dużymi projektami biznesowymi w Polsce, a następnie był członkiem zarządu firmy doradztwa personalnego. Doradca strategiczny wielu przedsiębiorstw różnych branż

Aktualnie prowadzi projekty doradcze, szkolenia i wykłady w całej Polsce (przeprowadził kilkaset szkoleń) z zakresu zarządzania.

Od 18 lat wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, w ramach Katedry Zarządzania Strategicznego. Twórca i wykładowca Project Management na studiach MBA (Atlanta, Georgia State University) oraz założyciel i wykładowca Studiów Studium Podyplomowego Zarządzania Projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Członek International Project Management Association. Asesor metody analizy profilu behawioralnego – Thomas International.

Jest autorem i współautorem kilkudziesięciu artykułów i 4 książek z zakresu zarządzania.