DOŁĄCZ DO NAS

Banach Outsourcing, to firma powstała w 2014 roku, w poszukiwaniu ujścia dla PASJI do tworzenia i dostarczania profesjonalnych usług outsourcingowych na światowym poziomie.

Liderzy zespołu, to profesjonaliści o kilkudziesięcioletnim dorobku w pracy oraz z szeregiem zawodowych osiągnięć, na czele z Katarzyną Banach – założycielką i prezesem spółki.

Kilkunastoosobowy, interdyscyplinarny zespół, składa się w większości z młodych osób, które łączy jedno: prawdziwe zamiłowanie do pracy, jaką wykonują oraz nieustanne dążenie do perfekcji. Wspólnie tworzą niezwykle kreatywną grupę dynamicznych ludzi o krytycznym umyśle, chętnie podejmujących nowe wyzwania i lubiących ze sobą współpracować.

Zapraszają do swojego grona!

 • RODO

  Kim jesteśmy?
  „Administratorem” przetwarzającym dane jest spółka Banach Outsourcing z siedzibą w Poznaniu, ul. Tylne Chwaliszewo 25, tel.: +48 61 631 10 94 ; faks: +48 61 631 10 91; adres e-mail: info@banachoutsourcing.pl;
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: Marcin Włódarczak;
  marcin.wlodarczak@banachoutsourcing.pl
  Oświadczenie dotyczące danych osobowych stanowi część warunków regulujących proces rekrutacji i nawiązania relacji współpracy.

  Jakie dane przetwarzamy?
  Dane osobowe, które przetwarzamy na Twój temat: imię i nazwisko, dodane dobrowolnie zdjęcie, adres pocztowy, numer telefonu, adres e-mail, Twoje doświadczenie zawodowe i inne dane, które zostaną załączone do przekazanych dokumentów, nazwy domen komputerów, z których korzystasz w celu połączenia z naszą witryną.

  W jakim celu przetwarzamy dane?
  Dane przetwarzamy na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Ciebie zgody na potrzeby realizacji wzajemnego świadczenia w obrocie gospodarczym oraz przestrzegania wymogów prawnych Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych).

  Jak przetwarzamy Twoje dane?
  Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres do jednego roku tylko i wyłącznie w ramach procesu rekrutacji. Dane nie będą poddawane procedurom automatycznego podejmowania decyzji czy szeroko pojętego profilowania włącznie z przekazywaniem osobom trzecim.
  Spółka Banach Outsourcing stosuje rygorystyczne procedury bezpieczeństwa, mające zapewnić, że dane osobowe nie zostaną przetworzone niezgodnie z prawem. Nośniki danych, na których informacje są przechowywane, znajdują się w bezpiecznym miejscu a fizyczny dostęp do nich jest ograniczony. Aby ograniczyć dostęp elektroniczny, korzystamy z bezpiecznych zapór i innych środków zabezpieczających. Żadne informacje, które gromadzimy lub rejestrujemy, nie są udostępniane osobom niezaangażowanymi w proces rekrutacji. Można w dowolnej chwili zaktualizować przekazane nam dane osobowe, kontaktując się z nami bezpośrednio.

  Jakie prawa Ci przysługują?
  Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, otrzymania ich kopii, zażądania ich usunięcia lub sprostowania.
  Swoje wnioski możesz kierować do nas na adres: info@banachoutsourcing.pl. Zobowiązujemy się odpowiedzieć na Twój wniosek w ciągu jednego miesiąca, jeśli jednak jest on zbyt złożony bądź otrzymamy zbyt wiele innych wniosków, poinformujemy Cię, że okres ten może wydłużyć się o kolejne dwa miesiące.

  Dostęp do danych osobowych:
  Masz prawo dostępu do swoich danych, do otrzymania na prośbę informacji o powodach przetwarzania danych, żądania usunięcia lub sprostowania danych. Swoje prośby możesz kierować do nas na adres: info@banachoutsourcing.pl. Twój wniosek może być przez Nas weryfikowany dodatkową procedurą bezpieczeństwa. Ponadto przysługuje Ci prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wycofania zgody na przetwarzanie danych i wniesienia skargi do krajowego organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie danych odbywa się niezgodnie z prawem.

  Oświadczenie:

  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę Banach Outsourcing z siedzibą przy ulicy Tylne Chwaliszewo 25 | 61-103 Poznań dobrowolnie przekazanych w celu aktualnej i przyszłej rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych)”

  Wyżej wyrażone oświadczenie prosimy załączyć do każdej dokumentacji jaką kierujesz do Nas w ramach procesu rekrutacji.

  My ze swojej strony oświadczamy, że Twoje dane nie będą przetwarzane poza czas i ramy rekrutacji, w jakikolwiek sposób profilowane czy przekazywane osobom trzecim.”

 • Praca i staż

  Firma Banach Outsourcing jest w fazie dynamicznego rozwoju, dlatego prowadzi stały nabór.

  Aktualne ogłoszenia o pracę, oferty stażu lub praktyk zawodowych znajdują się poniżej.

  Zapraszamy do kontaktu

 • Współpraca kontraktowa dla menedżerów

  Banach Outsourcing zaprasza do współpracy kontraktowej niezależnych ekspertów z następujących dziedzin:

  • księgowość i finanse,
  • płace i kadry,
  • optymalizacja procesów biznesowych,
  • zarządzanie zasobami ludzkimi,
  • rozwój kadr – szkolenia i coaching,
  • doradztwo podatkowe,
  • doradztwo gospodarcze,
  • doradztwo prawne,
  • compliance organizacyjny.

  Firma oferuje elastyczne formy współpracy, na zasadach win-win. Poszukuje dynamicznych i skutecznych menedżerów z udokumentowanym zawodowym dorobkiem i osiągnięciami.

  Zapraszamy do kontaktu

 • Współpraca dla podwykonawców

  Firma Banach Outsourcing na co dzień współpracuje ze sprawdzonymi podwykonawcami w kraju i zagranicą. To pozwala spółce być dokładnie tam, gdzie są jej klienci, bez konieczności utrzymywania przerośniętych struktur organizacyjnych. Taka elastyczna organizacja pracy pozwala firmie świadczyć usługi na terenie całej Polski oraz kontynentu europejskiego.

  Banach Outsourcing zaprasza do współpracy profesjonalistów:

  • biura rachunkowe,
  • kancelarie podatkowe,
  • firmy doradztwa gospodarczego,
  • kancelarie prawne.

  Zapraszamy do kontaktu

 • Współpraca dla partnerów procesowych

  Współpraca dla partnerów procesowych

  Banach Outsourcing, w ramach swojego łańcucha dostaw, korzysta z usług wyspecjalizowanych dostawców z różnych branż. Na co dzień firma posiłkuje się stałymi, zaufanymi i sprawdzonymi partnerami biznesowymi, ale jest otwarta na nowe propozycje. Innowacyjne, atrakcyjne oferty, które pozwolą zarówno jej samej działać jeszcze efektywnej, jak i umożliwią oferowanie własnym klientom jeszcze wyższego standardu usług.

  Spółka Banach Outsourcing jest otwarta na biznesowe propozycje ze strony profesjonalnych i innowacyjnych firm, działających w następujących branżach:

  • IT (software, hosting, security IT),
  • archiwizacja dokumentów,
  • rekrutacja,
  • nieruchomości.

  Zapraszamy do kontaktu

Nasi partnerzy

  ZETO_SA_Poznan_logo
https://www.macrologic.pl/certyfikaty