POLITYKA PRYWATNOŚCI

Właścicielem serwisu jest Banach Outsourcing Sp. z o.o.

Odwiedzając witrynę banachoutsourcing.pl i chcąc skorzystać z usług znajdujących się na niej, możesz zostać poproszony o wypełnienie specjalnego formularza, w którym niezbędne jest podanie podstawowych danych osobowych, takich jak imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu.

Informacje pozostawione na witrynie banachoutsourcing.pl są przechowywane i przetwarzane przez firmę Banach Outsourcing Sp. z o.o. z zachowaniem środków bezpieczeństwa zgodnie z wymogami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Administratorem danych jest Banach Outsourcing Sp. z o.o.

Banach Outsourcing Sp. z o.o. wykorzystuje dane osobowe, które zostały pozyskane za pośrednictwem witryny banachoutsourcing.pl. a w szczególności za pomocą formularza kontaktowego wyłącznie na użytek własny.

Dane osobowe powierzone Administratorowi, nie są przekazywane ani sprzedawane żadnemu innemu podmiotowi.

Informujemy, że osobie, która pozostawiła swoje dane na stronie banachoutsourcing.pl przysługuje prawo do ich wglądu, ich zmiany oraz usunięcia w dowolnym momencie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem.